درباره ما

Fantasy-Design

شرکت اندیشه آفرینان شریف با جمع آوری و بررسی اکثر منابع موجود در این زمینه اقدام به تهیه طرح و برنامه‌ای جامع و مدون نموده است.

photo_22134_20101028-1

منابع علمی مورد استفاده در این پروژه همگی از منابع روز دنیا و مراکز معتبر آموزشی کشورهای پیشرفته می‌باشد که سال‌ها در این کشورها اجرا شده و به صورت روشی مطمئن و آزموده در آمده است.

معرفی مرکز آزمایشگاهی و تحقیقاتی شرکت اندیشه آفرینان شریف

با توجه به تغییرات چشم‌گیر و سریع علوم، سیستم  آموزشی در تمامی کشورهای پیشرفته تغییر کرده و به سمت سیستم‌های پروژه‌ای و تحقیقاتی رفته است. با توجه به پتانسیل بالای موجود در کشور و تعداد بالای افراد در حال تحصیل در مقاطع مختلف نیاز به تغییر در سیستم آموزشی بیش از پیش آشکار شده و توجه ویژه به این بخش را طلب می‌کند. سیستم آموزشی کنونی موجود در کشور، سال‌های زیادی است که در جهان تغییر کرده است و ما نیز هرچه سریع‌تر باید سیستم آموزشی خود را تغییر دهیم.

شرکت اندیشه آفرینان شریف با بررسی و مقایسه وضعیت آموزشی داخل و خارج کشور به خلأ موجود در سیستم آموزشی پی برده و پس از تحقیقات گسترده برای حل این مشکل تصمیم به ایجاد مرکز آزمایشگاهی و تحقیقاتی (آموزشی و پژوهشی) دانش‌آموزی نموده است.

وجود تعداد زیادی مدرسه و مرکز آموزشی فاقد آزمایشگاه مجزا و امکانات آزمایشگاهی، همراه با محدودیت فضای آموزشی باعث ایجاد نوعی آموزش تئوری محض شده است و به مسائل آزمایشگاهی توجهی نمی‌شود. با توجه به اهمیت بخش عملی علوم مختلف در سیستم‌های آموزشی نوین، شرکت اندیشه آفرینان شریف با طراحی و ایجاد یک مرکز آزمایشگاهی درصدد رفع این خلاء آموزشی بر آمده است.

در قسمت آزمایشگاهی مرکز، با رویکردی نوین، آزمایش‌های مهیج علمی برای آموزش مطالب درسی دانش‌آموزان انجام می شود. این کار علاوه بر آموزش عمیق مطالب درسی و لمس آن، باعث ایجاد انگیزه و شور و هیجان در دانش‌آموزان می‌شود. همچنین پا را فراتر از کتب درسی گذاشته و دانش آموزان را با مسائل علمی روز دنیا آشنا می‌کند. شرکت اندیشه آفرینان شریف بیش از ۲۰۰۰ آزمایش و پروژه علمی برای آموزش علوم  شیمی، فیزیک، زیست، نانو، زمین شناسی، رباتیک، ریاضی و کامپیوتر آماده کرده است.

در قسمت پژوهشی مرکز، دانش‌آموزان علاقه‌مند به انجام پروژه های علمی تحت حمایت قرار داده شده و علاوه بر اینکه امکانات آزمایشگاهی در اختیار آن‌ها قرار داده می شود، توسط کارشناسان مرکز نیز هدایت و راهنمایی خواهند شد، تا با روش انجام درست تحقیقات علمی آشنا شوند. به طور کلی شرکت بر آن است که سیستم آموزشی پویا و همراه با شادابی برای دانش‌آموزان فراهم آورد. شرکت در زمینه ثبت اختراع و مسابقات جابرابن حیان و خوارزمی فعالیت‌های جدی دارد.

در زمینه آموزش آزمایشگاهی با توجه به روش های نوین شرکت هیچ رقیبی وجود ندارد؛ البته موسساتی وجود دارند که کارهای مشابهی را انجام می‌دهند. برنامه های شرکت اندیشه آفرینان شریف نسبت به موسسات دیگر بسیار فراگیرتر و جامع تر است. سعی ما در عملی کردن دانش کسب شده برخلاف آموزش انتزاعی آن است.

کلیه کلاس های شرکت اندیشه آفرینان شریف تحت پوشش بیمه قرار دارد.

 

sub_banner

معرفی شرکت‌ اندیشه آفرینان شریف

اعضاء شرکت اندیشه آفرینان شریف همگی از نخبگان دانشگاهی به محوریت فارغ‌التحصیلان و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف است. ما با استفاده از نخبگان کشور یک محیط کاملاً علمی ایجاد کرده‌ایم. اکثر اعضاء شرکت از مدال آوران و برگزیدگان مسابقات علمی مختلف نظیر المپیاد ها، خوارزمی و … هستند و در کل شرکت از نظر تعداد و سطح علمی اعضاء در کشور کم نظیر است.  ارتباطات خوب و قوی شرکت اندیشه آفرینان شریف با مدیران مراکز آموزشی، پژوهشی و صنعتی و سوابق با ارزش اعضاء شرکت در قدرتمندتر شدن ما نقش بسزایی دارد.

Watch Dragon ball super